*KONEC*21.3.2011

21. march 2011 at 20:39 | KatuSHka <3 |  DiaRy
Proč konec? Jeliikož jsem se rozešla s ... (nezveřejňuji jméno) nejdřív jsem z toho byla celkem v šoku a nemohla jsem tomu uvěřit, prostě jsem si to vůbec nechtěla připustit, ale co nadělám.. Zůstanu s nim kámoška a bude to cajk. Teda aspoň si to tak myslím a doufám v to.. No jen se bojím , až ho zase uvidím abych se z toho nezhroutila no uvidím.
Jinak jsem se jakoby rozhodnula že jestli mě přijmou na obchodku , půjdu tam. Dnes jsem zjistila že na stavárnu nemám. Prostě na to nemám. Nejsem zase natolik chytrá abych ze sebe chrlila matematiku za 1 .. To fakt ne. Matematika je moje slabší stránka.. a na stavárně se potřebuje jako sůl. Ale když mě na tu obchodku nevemou tak co nadělám.. půjdu na stavárnu. Tak tedy doufám že mě nakonec na tu obchodku vemou no.
Zatím koukám na superstar a ani se na to moc nesoustředím. Mám myšlenky celkem úplně v pr** a nic mě daloby se říct nezajímá. Jediný co mě za poslední dny potěšilo je že si na mě včera vzpoměl bejvalej ;) a dnes mi napsala kámoška která se z ČR odstěhovala do Anglie =). To potěší.. Už chci léto. Poslední dny ve škole jsou horší a horší, zdá se mi jakoby mě v tý škole už jen učení drželo nad vodou.. Hroutí se mi život, myslím si. Prosím chci zaspat ty 3 měsíce. Prosím.
Nic jiného si nepřeju, jen přežít konec 9vítky.. pak už bude všechno jinak, úplně všechno. Půjdu mezi jiné lidi, a zbavím se nadobro špatných vzpomínek co se poslední dobou za sebou táhnou jak něco =(. Prosííím , bože vysliš mě =(.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama