Johnny Depp na premiéře filmu "Public Enemies" v Tokiu(2009)

22. february 2011 at 19:25 | KatuSHka <3 |  ActorS
..


Johnny Depp (46) se v nynější době neustále zabývá propagační činností - a sice že představuje svůj film Public Enemies, což v překladu znamená "Veřejní nepřátelé". 10.prosince si vyrazil do Tokia v Japonsku, kde kromě nejnovějšího filmu režiséra Michaela Manna předvedl opět své nezkrotné charisma a nestárnoucí podobu ( i když je pravda, že každý na to má jiný názor, ja osobně v Johnnym vidím furt tu samou auru, jako před 10 lety..). To že točí skvělé filmy zmiňovat ale určitě nemusím, to asi ví každý. Sám Depp ale přiznal, že na své filmy se kouká nerad, ba dokonce se na ně nedívá vůbec, údajně nesnese na plátně pohled na sebe samotného.

"Ještě jsem ten film neviděl, ale slyšel jsem o něm skvělé věci," prozradil Johnny o filmu Veřejní nepřátelé, který jsem mimochodem viděla i já a musím uznat, že se skutečně podařil a již nyní patří do žebříčku mých oblíbených.

Ve filmu oskarový herec sbírá jednoho napřítele za druhým - a ještě k tomu účelově. V osobním životě je tomu právě naopak. Spíše než protivníky vyhledává Depp přátelé.

"Nemyslím si, že bych měl nejaké napřátelé, vážně. Ten nejděsivější nepřítel je uvnitř, který vám dovoluje přizpůsobit se tomu, co se od vás očekává."
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama